Stara Drukarnia

W nowocześnie zrewitalizowanym budynku Starej Drukarni na powierzchni 2000 m2 stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń biur serwisowanych i pracownie coworkingową. Biuro położone jest w odległości ok. 200-300m od ulicy Piotrkowskiej i węzła przesiadkowego Stajnia Jednorożców.

W biurze Loftmill do dyspozycji klientów oferujemy:

350 miejsc do pracy
9 sal konferencyjnych
Strefę coworking
Strefę chillout z bilardem i konsolami do gier
Wyposażone kuchnie
Obsługę recepcji
Owocowe wtorki oraz słodkości w kuchniach
Wewnętrzny bar i cafeterię

Napisz do nas

  W cenie najmu zyskujesz

  Wyposażone miejsce pracy (biurka i krzesła)
  Dostęp do sal konferencyjnych (rezerwacja online przez e-office)
  Dostęp do budek telefonicznych, drukarek i skanerów sieciowych
  Dostęp do wyposażonej kuchni i zapasów (woda, kawa, herbata, mleko)
  Wewnętrzna kawiarnia
  Źródło wody mineralnej
  Dostęp do pokoju chillout
  Dostęp do redundantnego internetu
  Sprzątanie codzienne przestrzeni biura
  Media i konserwacja
  Alarm, CCTV, kontrola dostępu
  Obsługę recepcji

  Co mówią nasi Klienci

  caret-down caret-up caret-left caret-right
  Agnieszka Jarska Geo Head Poland w Elevate Services Poland Sp. z o.o.

  W biurze Loftmill o nic nie trzeba się martwic – od początku biuro jest wyposażone według potrzeb. Także w czasie trwania umowy różne zamówienia są realizowane szybko od segregatora do dodatkowej szafy na dokumenty. Recepcja pracuje na najwyższym poziomie – zawsze można liczyć na uśmiech i na pomoc np. w zorganizowaniu usługi kurierskiej. Nie bez znaczenia jest wygląd biura, ładnie wyposażona kuchnia i ciekawa strefa relaksu dla pracowników.

  Rafał Biniek CEO BBrands

  Od wielu lat działamy właśnie w tego typu miejscach jak Loftmill. Przez lata poznaliśmy wiele firm w takich miejscach oraz nawiązaliśmy prywatnie wiele przyjaźni co też potrafiliśmy przekuć w dłuższej perspektywie na klientów na usługi oferowane przez nasze marki. Przede wszystkim doceniamy ludzkie podejście do firm. Nigdy nie czuliśmy się tu jako typowy kolejny klient korporacji tylko traktowani byliśmy jak jedna konkretna firma. Kolejną bardzo ważną rzeczą dla nas była lokalizacja i reprezentatywność miejsca, wszystko mamy tu pod ręką (poczta, dworzec, galeria) oraz nasze lokale są w pobliżu. Bardzo istotne dla nas są również bezpłatne dostępy do salek wszelakich konferencyjnych. Ze względu na specyfikę naszego biznesu, na miejscu mamy część administracyjną oraz w każdym lokalu funkcjonuje manager potrzebowaliśmy miejsca gdzie możemy odbywać spotkania między różnymi działami, planować produkt i ulepszenia więc te salki dają nam taką możliwość.

  Jarosław Juszczyk Santier

  Biuro serwisowane na chwilę obecną to świetna opcja dla naszej firmy. W tym roku postawiliśmy na rozwój i zmianę strategii, więc musimy zaangażować 100% sił w reorganizację działów i struktur firmy. Dzięki obsłudze Loftmill nie musimy zatrzymywać prac na walkę z problemami codzienności biurowej jak brak papieru w drukarce czy zepsuty ekspres.  Zaoszczędzony czas pozwala nam skoncentrować się na powierzonych zadaniach i obsłudze klienta. Recepcja w budynku przejmuje od nas również pełną obsługę administracyjną związaną z odbieraniem paczek i listów ,dzięki czemu możemy przerzucać naszych pracowników do zadań w terenie bez obawy, że ważna korespondencja nie trafi do naszych rąk. Polecam wszystkim firmom, a w szczególności tym które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na pracownika zajmującego się zapewnieniem pełnej obsługi w zakresie administracji i gaszeniu biurowych pożarów.

  Piotr Pachota Peritum

  Wybór biura Loftmill w biurowcu Galileo nie był przypadkowy. Biuro usytuowane jest w atrakcyjnej części Krakowa, powierzchnia biurowa jest przestronna i z dużym dostępem do naturalnego oświetlenia. Atmosfera w biurze bardzo ciepła i przyjemna, a obsługa biura profesjonalnie przygotowana. Do wykorzystania w każdej chwili jest kilka sal konferencyjno-szkoleniowych. Całość składa się na bardzo komfortowy poziom pracy.

  Andrzej Morawski CEO Xelto Digital

  Zdecydowaliśmy się skorzystać z biur serwisowych Loftmill ze względu na idealnie dopasowaną do naszych potrzeb ofertę oraz wspaniałą lokalizację w centrum historycznym i komunikacyjnym Krakowa. Współdzielimy z Loftmill tą samą pasję do zwiększenia komfortu pracy zespołu naszych profesjonalistów, który z kolei przekłada się na lepsze usługi na rzecz naszych Klientów. Niemniej ważne, we współpracy z Loftmill jest też to, że dynamicznie reagujemy na zmiany zachodzące w otaczającej nas rzeczywistości, co czyni tę współpracę bardziej efektywną.

  Grzegorz Patyk Polyland Sp. z o.o.

  Jedną z kluczowych kwestii w wyborze Loftmill z pewnością jest lokalizacja. Do biura można dotrzeć zarówno tramwajem, jak i autobusem, jest możliwość zaparkowania samochodu – w przypadku mojej działalności biznesowej to ważne atuty. Cenię sobie także profesjonalną i miłą obsługę klienta, dzięki niej nasza współpraca świetnie się układa, a ja mogę skoncentrować się na swoich obowiązkach. Przestrzeń coworkingowa spełnia wszystkie moje oczekiwania, pozwala na komfort pracy, regularne spotkania biznesowe – taka wygoda nie zawsze jest oczywista, a Loftmill świetnie dba o to, aby stworzyć możliwie najlepsze warunki dla firm i freelancerów.

  Aneta Januszko Szakiel Właściciel BIAN

  Korzystamy z Loftmill od początku swojej działalności ponieważ oferuje przestrzeń biurową, szkoleniową, konferencyjną w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie. Atmosfera jest przyjazna, czujemy się swobodnie. Osoby obsługujące sekretariat są pomocne, wyrozumiałe. W ramach miesięcznego abonamentu mamy zagwarantowane wszelkie niezbędne dla prowadzenia biznesu warunki. Loftmill rozwija się, rozbudowuje swoją ofertę, dostosowuje warunki współpracy do standardów rynkowych. Wykazuje wyrozumiałe i elastyczne podejście do potrzeb i możliwości firm, szczególnie w czasie pandemii.

  Aleksander Stefan Stecykl Spółka z o.o.

  O wyborze Loftmill jako nasze biuro zdecydowała dogodna lokalizacja z parkingiem ale także warunki do pracy czyli cisza i spokój oraz dostęp do szybkiego internetu.

  Katarzyna Skiba Underscore Marketing

  Możliwość korzystania z biur Loftmill dała nam swobodę pracy – mimo pandemii i ograniczeń jakie się z nią wiążą, pracownicy mają możliwość bezproblemowego korzystania z wszystkich udogodnień jakie daje nam biuro serwisowane. Niezwykle cenna dla naszych pracowników jest możliwość korzystania z wszystkich biur jakie oferuje Loftmill.

  Magdalena Kawczyńska MagMal

  Takiej przestrzeni jak ta szukałam już jakiś czas. Zależało mi dokładnie na takim koncepcie. Po 20 latach pracy na home office, zapragnęłam wyjść do ludzi. Chciałam przynależeć i tworzyć społeczność, poznać nowych ludzi. Zależało mi by mieć swoje biuro, ale nie zamknięte w czterech ścianach. Tutaj poza swoim biurem mam wspólną przestrzeń, pyszną kawę, sale konferencyjne, pomoc ze strony recepcji, ekipę sprzątającą, nowoczesne wnętrza. Przychodzę konstruktywnie pracować, dzięki czemu udaje mi się zachować podział między pracą a rodziną. Duży wpływ na moją decyzję miała nauka zdalna syna. Teraz każde z nas ma swoją przestrzeń. To była najlepsza decyzja minionego roku - zyskałam ogromny komfort pracy, poczucie spokoju, więcej wolnego czasu, harmonię między pracą a domem.

  Tymoteusz Wysocki Vizlib Polska

  Zdecydowaliśmy się na biuro Loftmill w Starej Drukarni ze względu na odpowiednią lokalizacje, wysokiej jakości wykończenie wnętrz oraz nowoczesny design biura. Ważna dla nas była również elastyczność oferty i możliwość powiększenia w kolejnych etapach rozwoju naszej firmy. Ergonomiczne stanowiska pracy również przypadły nam do gustu.

  Sylwia Skorupka Godel Technologies

  Po długich poszukiwaniach ostatecznym wyborem był Loftmill. Jednym z głównych czynników, którymi się kierowaliśmy, była elastyczność, jaką oferuje nam firma. Obecnie Godel posiada własną, wyodrębnioną przestrzeń, natomiast sam budynek daje nam dużą elastyczność i możliwość rozbudowy w przyszłości. Dodatkowo industrialny wystrój, doskonała obsługa po stronie Loftmill, a także dobra lokalizacja to atuty, które były widoczne od samego początku.

  Marcin Opoka Prawo Finanse Podatki

  Dla mnie cowork w Loftmill to idealne rozwiązanie, które łączy w sobie znakomite warunki lokalowe, przyjazną przestrzeń oraz udogodnienia w postaci salek konferencyjnych, budek telefonicznych, pysznej kawy i uśmiechu koleżanek zarządzających biurem. Możliwość skorzystania z tego o każdej porze sprawia, że opcja ta idealnie wręcz odpowiada na moje potrzeby. Dodatkiem do tego była możliwość poznania ciekawych osób, wymiany doświadczeń i zawarcia fajnych znajomości. Myślę, że to w dużej mierze dzięki decyzji o pracy w coworku uniknąłem frustracji, która towarzyszy wielu moim znajomym zmuszonym pracować z domu, bez kontaktu z innymi ludźmi, na niewygodnym krześle i stoliku kuchennym.

  Bartosz Sroka CTO Futurehome AS

  Jestem CTO (Chief Technology Officer) w firmie Futurehome AS, z siedzibą główną w Norwegii. Zajmuję się strategią technologiczną firmy oraz rozwojem i utrzymaniem zespołu technologicznego. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Loftmill, ponieważ szukaliśmy biura które będzie tak "agile" jak my, posiadająca wszystkie usługi które normalnie należy zorganizować we własnym zakresie - w pakiecie wynajmu. Ponad to, ma ciekawy "startupowy vibe" którego szukaliśmy.