Wartości oferowane klientom

Biura serwisowane oznaczają dla najemcy wolność od wieloletnich zobowiązań i możliwość elastycznego dostosowywania powierzchni biura do bieżącego zapotrzebowania. Niezależnie od formy najmu, Loftmill daje Ci lepszą alternatywę dla tradycyjnych form wynajmu biura. Flex office to nie tylko przestrzeń biurowa, przeznaczona wyłącznie dla Twojego biznesu, ale również szybki redundantny internet, sale konferencyjne, recepcja, kuchnie oraz sprzątanie i media w cenie. Najważniejsze, że płacisz tylko za przestrzenie do pracy, z których faktycznie korzystasz. Wspólnym mianownikiem naszych usług jest elastyczność.

Elastyczne przestrzenie

Każde z naszych biur jest zaprojektowane tak, aby zaspokajać potrzeby różnych klientów. Najmniejsze z nich dają komfort pracy 2 osobom, a największe z nich można dostosować do dowolnej liczby pracujących. Nasi klienci aranżują przestrzeń według potrzeb i upodobań. Dzięki sprawdzonym dostawcom sprzętu biurowego stale dysponujemy zasobami niezbędnymi do szybkiego przeorganizowania każdej z naszych powierzchni biurowych.

Elastyczne projektowanie

Już na etapie projektowania przestrzeni bierzemy pod uwagę możliwe potrzeby przyszłych najemców. To dlatego wdrożyliśmy modułową koncepcję projektowania. Pozwala ona na szybkie modyfikacje układu pomieszczeń bez kosztownych ingerencji w istniejącą infrastrukturę.

Elastyczna sieć komputerowa

Elastyczna struktura sieci LAN i WiFi to nie tylko redundantny i szybki internet klasy biznesowej. Elastyczność polega również na tym, że każda część biura może zostać wydzielona i podłączona do własnej sieci z odrębną polityką bezpieczeństwa.

Elastyczny wynajem

Potrzebujesz biura bez długoterminowych zobowiązań? Sprawdź naszą ofertę. Okres wynajmu powierzchni biurowej w Polsce to zazwyczaj 5 lat. Loftmill umożliwia Ci krótkoterminowy wynajem dla firm, zapewniając szybszy rozwój Twojego biznesu.

Płaskie stawki najmu

Opłata za wynajem zawiera wszystkie typowe usługi serwisowanej powierzchni. Żadne dodatkowe koszty nie zostaną do niej dodane bez wyraźnego życzenia klienta.

Misja

Wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych, zapewniając im oraz ich pracownikom oryginalne, funkcjonalne i bezpieczne miejsca do pracy, zachowując  najwyższe standardy i transparentność procesów.

Wizja

Loftmill to dla nas przygoda. Chcemy tworzyć biura piękne, fantazyjne i niepowtarzalne. Tworzymy miejsca do pracy z niekorporacyjną atmosferą, ale w pełni profesjonalną infrastrukturą na najwyższym poziomie. W dynamicznie zmieniającym się świecie chcemy nie tylko podążać za zmianami, ale też uczyć się od najlepszych i wyznaczać trendy dla naszej branży.