Miło nam ogłosić, że na początku listopada w Łodzi uruchomiliśmy pierwsze biuro Loftmill w centralnej Polsce. Łódź słynie z zabytkowych fabryk, adaptowanych do funkcji mieszkalnych, handlowych oraz biurowych, a jako że od początku cenimy lofty, wiadomo było, że otworzymy tu kolejny flex office.

Na pierwszą łódzką lokalizację Loftmill wybraliśmy Starą Drukarnię przy ul. Gdańskiej 130. W designerskich wnętrzach, na powierzchni 2100 metrów kwadratowych, ulokowaliśmy 350 biurek, 11 sal konferencyjnych, 6 kuchni, liczne pokoje dla zespołów mieszczące od 2 do 60 osób, a także cocktail bar i strefę relaksu.

Stylowe i wygodne biura w Łodzi

Biura serwisowane w Starej Drukarni to obecnie najnowocześniejsze flex office w mieście. 100-letni budynek przy ul. Gdańskiej 130, był kiedyś siedzibą wojskowej drukarni oraz tkalni. Po remoncie przeobraził się w wyjątkowo prestiżowy obiekt biurowy w Łodzi, loftowym klimatem nawiązujący do przemysłowej historii miasta.

Każde z trzech pięter zawiera kuchnie, sale konferencyjne i różnych rozmiarów powierzchnie biurowe. Na pierwszym piętrze zlokalizowaliśmy recepcję, strefę relaksu z barem, stołem bilardowym, konsolą do gier, wyświetlaczami, a także wygodnymi kanapami i fotelami. 

Niektóre pomieszczenia biurowe wyglądają jak galerie sztuki nowowczesnej dzięki oryginalnym detalom. Niektóre ściany są wykonane z miedzi, gdzieniegdzie wiszą kolorowe grafiki przypominające murale, a także nietuzinkowe dekoracje, np. wiszące drzwi. Wśród nowoczesnego wyposażenia znajdują się między innymi biurka z elektryczną regulacją wysokości, ergonomiczne fotele i klimatyzacja. Zadbaliśmy także o pokoje do drzemek, wytłumione pomieszczenia do rozmów telefonicznych oraz drukarki, ekspresy do kawy i lodówki.

Ekspansja Loftmill w centralnej i północnej Polsce rozpoczęła się od Łodzi z uwagi na jej imponujący potencjał biznesowy. W ostatnich latach pojawiło się tu wiele przestrzeni coworkingowych i tradycyjnych inwestycji biurowych. Nasze nowe flex office w Łodzi uzupełniają niedobór powierzchni o standardzie premium, zapewniających elastyczny najem, pozwalających klientom sprawnie dostosowywać się do zmian na rynku. W dobie pandemii, optymalizowanie kosztów utrzymania biur, to dla wielu firm kwestia strategiczna.

Wydajna, redundantna sieć biurowa także w Łodzi

Biura Loftmill w Starej Drukarni, tak jak większość naszych lokalizacji, zapewnia klientom redundantną sieć światłowodową o prędkości 1000 mb/s. Odpowiada ona w pełni na potrzeby firm z branż IT, e-commerce, finansowej czy reklamowej i co ważne – nie jest jeszcze powszechna w biurach na wynajem w Łodzi. Cyklicznie poddajemy ją  testom bezpieczeństwa pod kątem ewentualnych ataków hakerskich.

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem biura w Starej Drukarni 75% powierzchni zostało wynajęte albo było przedmiotem zaawansowanych negocjacji. Dziś w tej lokalizacji działają najemcy z branż IT, HR oraz eventowej, a biuro jest czynne przez całą dobę. Serdecznie zapraszamy!

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48-12-376-42-94

letsgo@loftmill.com

Wypełnij formularz

Napisz do nas