Wspólnym mianownikiem usług Loftmill jest elastyczność. Chcemy dostarczać  klientom rozwiązania zaspokajające ich indywidualne potrzeby, dostosowane do specyfiki ich biznesów i aktualnej sytuacji rynkowej. Aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań użytkowników, do naszej oferty dodaliśmy dwa rodzaje kart klubowych – FlexFreedom oraz FlexClub.

Pierwsza z nich przeznaczona jest dla osób, korzystających okazjonalnie z biur Loftmill. Druga jest rozwiązaniem dla naszych stałych klientów i ich zespołów. Obie dają dostęp do szeregu udogodnień oferowanych w przestrzeniach biurowych Loftmill. Zobacz, co dadzą Ci nasze karty!

FlexFreedom – wolność wyboru

Kartę FlexFreedom stworzyliśmy dla osób, które nie chcą podpisywać umowy najmu i nie muszą codziennie korzystać z biura. Najczęściej korzystają z niej freelancerzy, przedsiębiorcy prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, artyści, szkoleniowcy czy organizacje NGO. Ktokolwiek szuka stylowych, spokojnych, komfortowych i kompletnie wyposażonych przestrzeni do pracy co pewien czas, będzie usatysfakcjonowany kartą FlexFreedom.

Jej posiadacze mają do dyspozycji między innymi multimedialne sale konferencyjne, szybki internet, drukarki i skanery klasy biznes, kuchnie, kawiarenki, strefy relaksu z konsolami do gier lub stołami bilardowymi. Przestrzenie  Loftmill świetnie nadają się na spotkania z klientami, rozmowy biznesowe, zebrania zespołów i współpracowników, webinaria, szkolenia, prezentacje, czy po prostu  dzień wytężonej pracy w ciszy i skupieniu.

Karta FlexFreedom to inwestycja 300 zł netto miesięcznie. Daje możliwość skorzystania 5 razy w miesiącu od 9 do 17 z większości biur Loftmill w Krakowie i Łodzi, a w bliskiej przyszłości także w kolejnych przygotowywanych lokalizacjach – Bydgoszczy i Rzeszowie.

FlexClub

Karta FlexClub to oferta dla stałych najemców przestrzeni Loftmill. Umożliwia korzystanie z każdego z naszych biur, zlokalizowanych na terenie Polski. Jej użytkownicy mogą udostępniać je każdemu z pracowników lub dowolnie wybranym osobom. Karta FlexClub idealnie nadaje się dla zespołów pracujących w modelu hybrydowym, czyli podzielonych na osoby pracujące w biurze i zdalnie, a także działających rotacyjnie.

Posiadacze kart klubowych korzystają z sal konferencyjnych, urządzeń biurowych i multimedialnych, stref odpoczynku oraz wszelkich innych udogodnień. Pracujący zdalnie w dowolnie wybranym terminie mogą zorganizować w biurze spotkanie, prezentację czy szkolenie lub popracować w ciszy. Użytkownicy karty FlexClub mogą również skorzystać z lokalizacji w innych miastach, np. w trakcie podróży służbowej lub gdy chcą popracować w innym biurze Loftmill niż na co dzień. Taki system pracy daje także większą swobodę pracodawcom. Przykładowo; firma korzystająca z przestrzeni w jednym z krakowskich biur, może zatrudnić pracownika z Łodzi, gdzie także są biura Loftmill, zapewniając mu równie wysoki standard miejsca pracy, co w centrali.

Warto podkreślić, że dla stałych najemców Loftmill karty FlexClub są dostępne nieodpłatnie. Obie karty można otrzymać we wszystkich naszych lokalizacjach. Na wszelkie  pytania chętnie odpowiedzą pracownicy naszej infolinii.

      

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48-12-376-42-94

letsgo@loftmill.com

Wypełnij formularz

Napisz do nas