_ biuro_Dekerta(59)

Pakiet usług #cloudoffice to w skrócie „biuro w chmurze”. To połączenie korzyści służących pracy zdalnej i stacjonarnej w biurze, możliwe dzięki nowoczesnym rozwiązaniom IT. W czasach, w których istotnie wzrósł udział pracy z domu, konieczne stało się modyfikowanie modelu organizacji pracy. #cloudoffice ma wspierać firmy w elastycznym zarządzaniu organizacją pracy, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym, pomagając zachować korzyści z użytkowania własnego biura.

Za sprawą #cloudoffice można połączyć efektywną pracę w biurze i w domu, wspierać zarządzanie i zapewnić zaspokajanie potrzeb technicznych rozproszonego zespołu. Dzięki #cloudoffice ma on stały dostęp do wewnętrznej sieci firmowej i jej zasobów: dokumentów, zdjęć, filmów, arkuszy kalkulacyjnych i innych plików. Zespół wsparcia technicznego Loftmill czuwa nad stabilnym działaniem  infrastruktury IT oraz chmury w redundantnej sieci, a także nad jakością łączy. Stały dostęp do przestrzeni biurowej w Loftmill pozwala członkom zespołu decydować, który model pracy jest dla nich wygodniejszy – biuro i dostępne w nim udogodnienia czy praca zdalna.

Atuty #cloudoffice

Pakiet #cloudoffice daje naszym klientom różnorodne korzyści, wspierające wiele obszarów działania firmy. Oferujemy w nim:

  • gotowe do pracy biura serwisowane, w których – oprócz pomieszczeń biurowych – pracownicy mogą korzystać z sal konferencyjnych, kawiarenek, kuchni i stref relaksu,
  • dostępne miejsca na urządzenia klientów w bezpiecznych i wyposażonych serwerowniach Loftmill, 
  • wydzieloną sieć VPN dla pracowników Twojej firmy, dostosowaną do indywidualnych potrzeb,
  • wydajny internet o prędkości do 1000 Mpbs, zaspokajający potrzeby najbardziej wymagających klientów,
  • całodobowe wsparcie IT, które służy pomocą i czuwa nad infrastrukturą, serwerownią oraz siecią VPN
  • dodatkowe powierzchnie biurowe, dostępne niezwłocznie na życzenie klienta.

W skład pakietu #cloudoffice wchodzą także karty klubowe, uprawniające do korzystania z wszystkich biur w lokalizacjach sieci Loftmill w różnych miastach Polski.

Niezawodna sieć i komfortowe biura

Model pracy hybrydowej bardzo zyskał on na popularności w czasie pandemii. Zakłada on podzielenie zespołu na dwie części, z których jedna pracuje w biurze, a druga zdalnie, np. w domu. Wiele przedsiębiorstw wdrożyło ponadto model rotacyjny, w którym pracownicy korzystają z biura na zmianę.

W sytuacjach takich, jak powyższe, pakiet #cloudoffice sprawdza się idealnie. Łączy bowiem zespół rozproszony w czasie rzeczywistym, bez uszczerbku dla efektywności. Firma nadal korzysta przy tym z własnego, oddzielnego biura, choć może ograniczyć powierzchnię do niezbędnego minimum. Bez zmian pozostaje jego dostępność dla wszystkich pracowników.

Najemcy biur mogą korzystać z naszych profesjonalnych serwerowni. Oferujemy im tam powierzchnie na sprzęt będący ich własnością. Gwarantujemy także VPN – narzędzie, pozwalające przesyłać dane w oddzielnej, prywatnej sieci pomiędzy nadawcą i odbiorcą, za pośrednictwem sieci publicznej. Dzięki takim „tunelom”, urządzenia klienta w różnych lokalizacjach mogą być w bezpieczny sposób pracować w jego sieci firmowej.

Podsumowując, w #cloudoffice zespół rozproszony ma dostęp do firmowych zasobów i efektywnie pracuje, korzystając z sieci wewnętrznej. Wysoka przepustowość redundantnych łączy pozwala na sprawną pracę, a nad niezawodnym funkcjonowaniem całości czuwa dział wsparcia IT, pracujący 24 h na dobę.

Z usługi #cloudoffice korzystają najczęściej biura projektowe, doradztwa finansowe, biura rachunkowe i księgowe, software house’y, firmy z sektora IT oraz e-commerce i web development, redakcje, agencje reklamowe i PR, domy mediowe, firmy doradcze, startupy i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48-12-376-42-94

letsgo@loftmill.com

Wypełnij formularz

Napisz do nas