Biura serwisowane dla firmy projektowane są w taki sposób, by były modyfikowalne i adaptowalne, zgodnie z potrzebami poszczególnych najemców. W ramach biura serwisowanego otrzymujemy biuro wyposażone w meble, urządzenia oraz infrastrukturę informatyczną. Zmiana modelu pracy w ostatnich latach wpłynęła na wzrost zainteresowania najemców powierzchniami flex office. Czy czeka nas rewolucja na rynku nieruchomości? Jakie usługi oferuje biuro serwisowane? Jak Twoje biuro może rosnąć razem z Tobą?

Czy czeka nas rewolucja na rynku nieruchomości?

W 2021 roku sektor elastycznych przestrzeni biurowych zaliczył kolejne wzrosty na rynku nieruchomości komercyjnych. Operatorzy elastycznych przestrzeni biurowych tj. Loftmill zauważyli rosnące zapotrzebowania najemców na elastyczne przestrzenie do pracy.

Zaczynamy teraz przyglądać się strategicznej ekspansji. Duże zainteresowanie biurami serwisowanymi przekłada się na kolejne otwarcia w nowych lokalizacjach. – mówi Katarzyna Augustyn z Loftmill

Patrząc w przyszłość widzimy kolejne kroki w rozwoju i odpowiedzi na potrzeby najemców. Rynek nieruchomości komercyjnych będzie w przyszłości poszerzał bazę usług np. o fitness, wellness czy nowoczesną technologię. W przeszłości elastyczna przestrzeń do pracy była uważana za rozwiązanie tymczasowe. Teraz stała się kluczowym czynnikiem w ogólnym popycie na nieruchomości. Biura serwisowane będą w najbliższych latach coraz bardziej popularne wśród przedsiębiorców, którym zależy na elastyczności i bezpieczeństwie.

Jakie usługi oferuje biuro serwisowane?

Wygoda, jakość, oszczędność dla przedsiębiorcy – to nic innego, jak biuro serwisowane. Firmy oferujące wynajem biur serwisowanych świadczą usługi, których nie spotkasz w „zwykłym” biurze. Każde dedykowane biuro wyposażone jest w miejsca do pracy tj. biurka, krzesła, meble. Najemca ma możliwość korzystania z sal konferencyjnych, używając do rezerwacji systemu online. Podczas pracy pracownicy mogą spokojnie rozmawiać w budkach telefonicznych. To duże ułatwienie, które pozwala na komfort pracy dla każdego. Pełna infrastruktura IT tj. dostęp do drukarek, skanerów sieciowych oraz  redundantnego internetu pozwalają najemcom współpracować z całym zespołem, bez względu na lokalizację, w której się on znajduje. W pracy warto zadbać o Work Life Balance. Pokoje chillout, wewnętrzna kawiarnia oraz wyposażona kuchnia pozwalają na chwilę odpoczynku. Istotnym jest, że biuro serwisowane zapewnia usługę kontroli dostępu oraz CCTV, czyli dostęp do telewizji przemysłowej, które podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Jak Twoje biuro może rosnąć razem z Tobą?

Upowszechnienie pracy zdalnej i kolejne fale pandemii sprawiły, że funkcja biura przechodzi ewolucję. Wiele firm zagranicznych chce wchodzić na polski rynek. Rozpoczyna od znalezienia swojej nowej siedziby. Wynajem biura serwisowanego, na początku dla kilku osób jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Po jakimś czasie, kiedy firma pozytywnie oceni rynek i podejmie decyzję o długofalowej współpracy mam możliwość elastycznego powiększania biura. Może zmieniać ilość potrzebnych biurek. Oczywiście płacąc tylko za te, z których korzysta. Twoje biuro rośnie razem z rozwojem Twojej firmy.

Biuro serwisowane to często powierzchnia urządzona „pod klucz”. Dopasowana do potrzeb najemcy i zgodnie z jego wymogami. Twoje biuro jest jednym z wielu w budynku. Dzięki temu możesz zwiększać swoje przychody ze sprzedaży. Zazwyczaj wśród firm wynajmujących znajdują się albo Twoi potencjalni klienci, albo partnerzy do współpracy. „Kuchenny networking” może okazać się świetnym sposobem na rozwój Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania albo chciałbyś umówić się na spotkanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48-12-376-42-94

letsgo@loftmill.com

Wypełnij formularz

Napisz do nas